Tavsiye Halı Yıkama Firmaları

Tavsiye ettiğimiz halı yıkama firmaları

Tavsiye halı yıkama firmaları İzmir’de halı yıkama konusunda deneyimli firmalardır. Uzun yıllardır halı yıkama sektöründe profesyonel olarak hizmet sunmaktadırlar.

Güvenle halılarınızı yıkata bileceğiniz firmaları bağımsız olarak denetleyerek tavsiyeler listemizde sunacağız.

En İyi Yıkama Firmaları

En iyi yıkama firmaları seçimlerimiz haftalık ve aylık müşteri memnuniyeti ve Şikayet durumu geri dönüşüm ayrıca hizmet kalitesi olarak belirlenmiştir.

Bazı firmaların şikayet forumlarında oluşturulmuş şikayetlerini inceliyoruz ve gerçekliğini araştırıyoruz. Bazı art niyetli firmalarca da şikayet sitelerinde oluşturulan formlar genellikle rakip firmalar tarafından asılsız olarak yapılmaktadır. Yada sonuçlanmış olsa dahi kişiler sonrasında yapmış oldukları yorumları sonuçlandı olarak belirtmediğinden bu gibi yazılar genellikle asılsız olarak görüyoruz.

Sizlere tavsiye ettiğimiz firmalar halı yıkama konusunda standartların üstünde hizmet veren firmalardır. Vergi kaydı olmayan hiç bir firma sayfamızda tavsiyelerimiz içinde yer almayacaktır.

cantem-hali-yikama-logo

Cantem Halı Yıkama

İlk halı yıkama firmalarından dır. Özellikle el dokuma halıları konusunda güvenilirliği ve tecrübeleri uluslar arası düzeyde dir. El dokumada tavsiyemizdir.

Tel: 0232 275 22 21

hakan-hali-yikama-logo

Hakan Halı Yıkama

En eski firmalar arasındadır profesyonel olarak halı yıkamaktadır. Özellikle el dokuma halı ve kilim konusunda sorunsuz olarak güvenilir firmalardandır.

Tel: 0 232 461 54 54

ipek-hali-yikama-logo

İpek Halı Yıkama

İzmir'in En eski halı yıkama firmalarından dır. Özellikle el dokuma halılarda bir çok firmaya göre daha teknik bilgiye sahiptir.

Tel: 0232 237 06 05

siltem-hali-yikama-logo

Sitem Halı Yıkama

İzmir ve Tüm ilçelerinde hizmet veren güvenilir halı yıkama firmaları arasındadır. Sorunsuz olarak hizmet sunmaktadır.

Tel: 0 232 228 55 33

hali-yikama-izmir

Özde Halı Yıkama

Firma İzmir'de bir çok semte hizmet sunmaktadır. Temizlik konusunda asla taviz vermediği gibi müşteri şikayetlerini en aza indirmek için çalışmaktadır.

Tel: 0232 275 75 65

kafkaslar-hali-yikama-logo

Kafkaslar Halı Yıkama

Firma Gaziemir Menderes Sarnıç ve Görece de hizmet vermektedir. 18 yıllık bir kuruluştur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.

Tel: 0232 251 11 04

er-hali-yikama-logo

Er Halı Yıkama

İzmir genelinde hizmet sunmaktadır. En hızlı teslimatları sorunsuz olarak yapan firmalar arasındadır. Güvenilir 14 yıllık bir firmadır.

Tel: 0232 264 71 71

hali-yikama-izmir

Bahar Halı Yıkama

Güvenilir halı yıkama firmalarından olan firma İzmir'de köklü kuruluşlar arasındadır. Kurumsallığı ön planda tutan ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Tel: 0232 275 17 17