hali-yikama-izmir
halı yıkama izmir destek platformu

Biz kimiz?

Uzun yıllardır halı yıkama sektöründe bulunmuş ve bir çok firmaya öncülük etmiş 1990 lı yıllarından bu yana bir çok halı yıkama firmasına ücretsiz teknik destek sağlayan gönüllüler olarak tanımlıyoruz.

Büyük emeklerimizin olduğu bu sektörde günümüzde artan halı yıkama firmalarının daha kaliteli hizmet sunmasını adına çalışmalar yapmaktayız.

Bazı halı yıkama firmalarının mağdur ettiği kişileri de korumak adına bu sayfayı oluşturarak halı yıkama ve firmalar hakkında doğru bilgileri sunuyoruz.

Neler yapıyoruz?

İzmir de bulunan halı yıkama firmalarını bağımsız olarak denetliyoruz. Firmaların eksikleri konusunda ve daha iyi hizmet sunmaları konusunda tecrübelerimiz doğrultusunda hem firmalar hemde tüketiciler adına kaliteli hizmet odaklı seminerler vererek sektörü daha iyiye taşıyoruz.

Oluşabilecek sorunları en aza indiriyoruz. Halı ve yıkamaya verilen ürünler her geçen gün yenileniyor. Üretilen halıları yıkamaya elverişliliği yada yıkama koşulları kullanılması gereken deterjanlar hakkında detaylı bilgiler veriyoruzç

Tavsiye halı yıkama firmaları

Sizler için uygun standartlara ulaşmış halı yıkama firmalarını ana sayfamızda sunuyoruz.
İzmir’in hangi semtinde bulunuyorsanız o bölgeye hizmet veren firmaları güvenilir bir şekilde arayıp sipariş verebilirsiniz.

Sistemimizde bulunmak istemeyen firmalar hakkında sadece Facebook sayfamızda yada iletişim menüsünde bulunan mail adreslerimizden bilgi alabilirsiniz.