Skip to content

Halı Yıkama Destek İletişim

Bizlere halı yıkama ve temizliği hakkında her konuda ulaşabilirsiniz.

İnstagram

İnstagram dan ulaşabilir soru sorabilirsiniz.

@haliyikamadestek

Facebook

Facebook gurubumuza katılıp paylaşımları takip edebilirsiniz.

groups/haliyikamaizmir

İletişim

Mail yolu ile bizlere soru ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

info@haliyikamaizmir.gen.tr

Halı yıkama 360 Destek Platformu

Halı yıkama sektöründe artan talepler doğrultusunda yüzlerce halı yıkama firmasının bulunmaktadır. Bu firmalardan hizmet alan tüketiciler daha kaliteli hizmet almaları konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

Halı yıkama sektöründe uzun yıllar emeği bulunmuş kişi ve kişilerce kurulmuş sayfamız hiç bir çıkar gözetmeksizin platformumuza katılım sağlamak isteyen halı yıkama firmalarını denetlemektedir.

Halı yıkama firmalarını denetlerken yıkama işleminin standartlara uygun olarak yapılıp yapılmadığını kontrol sağlıyoruz.

halı yıkama denetimi

En iyi sonuçları talep ediyoruz

Halı yıkama firmalarından en iyi sonuçları talep ediyoruz. Gerekli koşullara ulaşan firmaları da sizlerin istekleri doğrultusunda firmaların hizmet bölgelerine göre ayırıp sizlere tavsiye ediyoruz.

Halı yıkama firmalarında yaşanılan olumsuzluklar

Halı yıkama firmalarında tavsiye ettiğimiz firmalar yada diğer firmalarda yaşanılan sorunların çözümü konusunda yardımcı oluyoruz.

Yaşanılan sorunlar doğrultusunda çözümlenebilecek sorunlar ise çözümü hakkında gerekli ise hukuki yollardan hak arama yollarını sunuyoruz.

Halı yıkama firmalarında kimse mağdur olmasın.

Güvenle halılarınızı verebileceğiniz firmaları özenle ve dikkatle seçerek aralıklarla bu firmaları kontrol edeceğiz.

Halı yıkama fiyatları konusunda firmaların belirlediği fiyatlar geçerlidir. Günümüz şartlarında en düşük halı yıkama fiyatı 4,5 TL olarak belirlenmiştir. Bu fiyatların altında kaliteli halı yıkamak mümkün değildir. 4,5 TL üzeri fiyatlar firmaların verdiği hizmet kalitesi bağlı olarak değişmektedir.

Mutlu Müşteri En İyi Hizmet

mutlu-musteri

Halı yıkama sektöründe bilinçsizce ve art niyetle yapılan yıkama işlemlerinin önüne geçmeyi hedefliyoruz. 

İşini hakkı ile yapan firmaları destekliyor ve halı yıkama sektöründe art niyetli sadece kendi çıkarları doğrultusunda iş yapmaya çalışan firmaları da gerekli uyarıları yapıyoruz.

Elbette işini profesyonel olarak layığı ile yapan firmalarda bu platformda görünmek istemeye bilirler. Ama bizler mail yolu ile ulaştığınızda bu firmalara da güven konusunda desteğimizi sürdüreceğiz. Tavsiye ettiğimiz halı yıkama firmaları arasında olacaklardır.

Bunu yaparken de yasalara uygun olarak hareket ediyoruz. Parasını verdiğiniz hizmeti hakkı ile almanız adına çalışmalarımız devam edecektir.

Halı Yıkama 360 Türkiye Halı Yıkamacılar Destek Platformu